Kostka Jan (C), Bláha Marek, Bořil Karel, Krajl Michal, Švec Milan, Barák Leoš, Brychta Daniel

(chybějící opory, zlomové momenty, překvapivý výsledek zápasu)

14. kolo – 29. 8. 2015 – Bělá

Na poslední letošní utkání jsme přivítali oddíl z Třebíče.

1D – 1D Kašpar L., Adamec J. x Bláha M., barák L. (10:9, 10:5)

Sestavy zůstali stejné jako minulý týden. Lukáš s Jirkou chtěli napravit zápas proti Modřicím. V prvním setu ale byla stále vidět mírná nesehranost, přesto jsme ale set urvali pro sebe. Ve druhém jsme zlepšili hlavně mezihru a náhru a zápas v klidu dovedli do vítězného konce. (1:0)

2D-2D Voříšek R., Voříšek D. x Kostka J., Brychta D. (10:3, 10:7)

Pro další bod si šli „Voříšci“. Celé dva sety měli zápas ve své režii a v pohodě a zaslouženě vyhráli ve dvou setech. (2:0)

1T-1T Konečný D., Kučera P., Voříšek R. (Němec T.) x Kostka J., Bláha M., Švec M. (10:4, 10:7)

Teď přišlo na pro nás lepší disciplíny a díky dobrému začátku z dvojic jsme mohli náskok navýšit. Kluci v prvním setu nedali soupeři díky skvěle vyběhlému poli (hlavně díky Kůčovi), dobře připravenou náhrou a nekompromisním útokem „čuchnout“ k balónu. Do druhého setu jsme vystřídali na náhře delší dobu nehrajícího Němu. Ze začátku náhra moc nešla, kluci nebodovali a soupeř s námi držel krok. Pak se ale kluci po tajmu kousli a pár míči si udělali náskok, který drželi až do konce. (3:0)

2T-2T Kašpar L., Voříšek D., Kalousek D. x Krajl M., Barák L., Brychta D. (6:10, 10:4, 7:10)

V druhé trojici se nám vůbec nepodařil první set - špatné příjmy a několik zkažených útoků. Naopak soupeř hrál bez chyb a to mu k zisku setu stačilo. Ve druhém jsme ale konečně začali hrát naši hru a set poměrně lehce vyhráli. Ve třetím jsme se ale dostali opět do formy z prvního setu. Špatné příjmy, Dušan to měl na přípravu útoku těžké a my se bodově téměř neprosadili. (3:1)

3D-3D Konečný D., Kučera P. x Krajl M., Švec M. (10:4, 10:8)

I zde opět nastoupila sestava z minulého týdne. Kluci hráli zodpovědně (hlavně se opět snažil Kůča J) a zaslouženě zápas získali ve dvou setech. (4:1)

1S-1S Kašpar L. x Bláha M. (10:7, 10:9)

V singlu máme pořád velké rezervy. Ačkoli si Lukáš udělal pár míčů náskok, Marek stále držel krok. První set jsme získali, když míč poskakoval nejméně 4x na pásce a nakonec skončil zpět u soupeře. Hned na začátku druhého setu měl Marek první 4 míče neuvěřitelné štěstí. Musela přijít „stopka“ v podobě tajmu. Ten pomohl a Lukáš postupně dotahoval a nejtěsnějším míčem dovedl zápas do vítězného konce (5:1)

1T-2T Konečný D., Kučera P., Voříšek R. x Krajl M., Barák L., Brychta D. (Bořil K.) (10:5, 10:3)

V otočených trojicích jsme chtěli zápas ukončit. To se podařilo hned naší první sestavě, kdy už soupeř působil odevzdaně a v podstatě se naši kluci nenadřeli. (6:1)