SK Bělá x UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

Dne 14.4.2012 ve 14:00 hod. sehraje tým SK Bělá zápas se soupeřem ze Žďáru nad Sázavou.

Zápas se odehraje na nohejbalovém hřišti v Bělé. Za případné nepřízně počasí se zápas přesune do sportovní haly ve Skutči.

Všichni jste srdečně zváni. Televizní přenos hokeje Brno x Pardubice by měl být zajištěn spolu s pivním občerstvením..

Popis rozhodující události

(chybějící opory, zlomové momenty, překvapivý výsledek zápasu)

Do derby jsme znovu nemohli nastoupit kompletní. K již absentujícímu Goldovi, Rožkovi M. a Kašparovi se připojil Kapitola M.. Ani hosté však nehráli v kompletní sestavě. Utkání se z počátku vyvíjelo zcela stejně jako s Přerovem. Elitní dvojky obou týmů si pohlídaly vítězství, stav byl tedy 1:1. Trojky jsme ovládli výborně fungující obranou podpořenou kvalitním útokem – 3:1. Absence čtyř dvojkařů v sestavě nám ve třetí dvojce mnoho šancí nedávala. Přesto hráči soupeře potrápili až do konce obou setů (9:10,8:10) – 3:2. Hosté srovnali průběžné skóre v singlu excelujícím Hronem – 3:3. Ztracené vedení nás pravděpodobně herně rozhodilo. Herní projev naší první trojky byl jeden a půl setu velmi špatný. Hráči však přestali chybovat a dotáhli utkání do třetího setu, který se štěstím vyhráli – 4:3. Zápas druhých trojic byl od počátku velmi vyrovnaný. Zlepšenou hrou v obraně jsme soupeře přinutili k chybám a nepřipustili žádné překvapení -  5:3. Ukončit utkání mohla naše první dvojka. V prvním setu vedla 7:3 i 9:7. Přesto však set hráči ztratili. Ve druhém setu výborně hrajícím hostům fungovalo vše, domácí se naopak nemohli prosadit v útoku a tak dvojka hostí zaslouženě vyhrála – 5:4. Hosté byli v eufórii. V utkání druhých dvojic byli celý zápas lepší. Naše dvojka si hůře připravovala útok a měla tak horší zakončení. Utkání jsme

navíc ztratili zbytečně obdrženou žlutou kartou a následným bodem pro hosty (ze 7:8 na 7:9) – 5:5.