Kašpar Lukáš, Konečný David, Kučera Petr, Líbal Marek, Voříšek Dušan, Židek Martin

(př. 1:0, 1:3, 4:3, 4:5, 5:5)

4:0, 4:1, 6:1

Popis rozhodující události

(chybějící opory, zlomové momenty, překvapivý výsledek zápasu)

K utkání do Holubic jsme vyrazili ve značně poslepované sestavě s několika marody bez Martina Petra, Radima Voříška, Jirky Adamce a dalších. Domácím chyběl kladivář Krejsek a Pacejka.

1D-1D Bubniak P., Feichtinger J. x Kašpar L., Konečný D.

Do úvodní dvojice jsme nastoupili bez respektu a ujali se dvoubodového vedení. To se ale rozplynulo jako pára nad hrncem. Od poloviny prvního setu jsme prakticky nedokázali zabodovat, naopak soupeř byl neomylný a nepřipustil žádné disputace. Proti domácím matadorům nám nepomohlo ani důkladné předzápasové rozcvičení. 1:0

2D-2D Konupka M., Žitňák M. x Líbal M., Voříšek D.

Úvodní sada zápasu druhých dvojic vypadala z naší strany o poznání lépe, hrálo se téměř bod za bod. Bohužel, když už se nám podařilo vybrat soupeřův útok, přišla naše chyba na síti. Za stavu 9:9 jsme vybrali kraťas přímo k soupeři a ten z první zakončil do volného prostoru. Ve druhém setu se naše hra nepochopitelně úplně rozpadla a především Marek zkazil snad všechno, na co sáhnul.

2:0

1T-1T Bubniak P., Konupka M., Žitňák M. x Kašpar L., Líbal M., Voříšek D.

V souboji prvních trojic to bylo od začátku pouze na jednu branku, soupeř byl lepší ve všech herních činnostech a zaslouženě nás rozdrtil nevídaným způsobem.

3:0

2T-2T Feichtinger J., Šikl M., Šišma R. x Konečný D., Kučera P., Židek M.

Druhý zápas trojic byl o pár míčů vyrovnanější, občas jsme chytili pole, ale na soupeře jsme se bodově dotáhnout nedokázali. Bohužel další prohra.

4:0

3D-3D Dlabka R., Šišma R. x Kučera P., Židek M.

V liché dvojici jsme konečně podali konkurenceschopný výkon. V prvním setu jsme prohospodařili vedení a set odevzdali domácím, ve druhém jsme se poučili a bez problémů jsme dotáhli set až do desítky. Třetí set se změnil v tahanici o každý míč. Ten poslední jsme utáhli my.

4:1

1S-1S Bubniak P. x Voříšek D.

Singl proti Bubniakovi nebývá zápasem, na které bychom se chytli a nastartovali. Přestože Dušan zahrál velmi dobře, kvalita byla na straně domácího hráče a ten nakonec bez větších problémů zapsal pátý zápasový bod pro svůj tým.

5:1

1T-2T Bubniak P., Konupka M., Žitňák M. x Konečný D., Kučera P., Židek M.

První set domácí hráči odehráli ve velkém stylu a pohodě, my jsme se nedokázali bodově prosazovat na útoku. Ve druhé sadě to již bylo vyrovnanější, zlepšili jsme obranu i útok, za devítek jsme však v delší výměně pohořeli a šlo se k pozdravu.