Kašpar Lukáš (C), Petr Martin, Líbal Marek, Kučera Petr, Židek Martin, Konečný David, Voříšek Radim, Voříšek Dušan, Macháček Jindřich

Olšák Radim (C), Tomek Stanislav, Hyžák Tomáš, Švirák Karel, Mikula Tomáš, Vala Tomáš

2:0, 2:1, 4:1, 4:3, 6:3

Popis rozhodující události

(chybějící opory, zlomové momenty, překvapivý výsledek zápasu)

4.               kolo – 25. 4. 2015 – Bělá

Na náš druhý letošní domácí zápas jsme přivítali tým ze Vsetína. Utkání se za slunečného počasí odehrál na venkovních kurtech v Bělé.

1D-1D Petr M., Židek M. x Olšák R., Mikula T.

V naší první dvojici jsme trochu zaexperimentovali a poslali na kurt nové složení Petr, Židek, a to se ukázalo jako dobrý tah. Na to, že kluci spolu snad vůbec nehráli, si připravovali dobře mezihru a skvěle útočili. První set byl vyrovnaný a na svoji stranu jsme ho přetáhli posledním možným balónem. Ve druhém setu jsme ještě navíc hostům pochytali nějaké útoky a následně to i trestali. Výhra 2:0 na sety. 1:0 domácí.

2D-2D Kašpar L., Voříšek R. x Hyžák T, Švirák K.

Do druhé dvojice nastoupil Kašpar, Voříšek R. Kluci se ještě trochu sehrávají, ale zápas od zápasu to šlape lépe. V prvním setu si kluci dobře nahrávali, bodovali a chytali soupeře v poli - 10:7. Ve druhém jsme se trochu trápili v mezihře a set prohráli 9:10. Šlo se do třetího – v něm hosté byli pod tlakem, udělali dvě chyby a my už to nepustili. 2:1 na sety a 2:0 po dvojicích.

1T-1T Kašpar L., Macháček J., Kučera P. (Židek M.). x Olšák R., Mikula T., Vala T.

Do první trojice nastoupil místo Radima nováček Jindra. Bohužel byla vidět nesehranost a nervozita, udělali jsme několik chyb na útoku a v poli a hosté nás převálcovali. Do druhého setu nastoupil Martin, mírné zlepšení bylo, ale bohužel to na hosty nestačilo a ty zaslouženě vyhráli ve dvou setech. 2:1.

2T-2T  Petr M., Voříšek R., Voříšek D. x Tomek S., Hyžák T., Švirák K.

Do druhé trojice přišel k Martinovi Radim a ti naopak nedali šanci hostům. Skvělé pole, přes které hostující smečaři nemohli projít a výborné útoky, které klukům připravoval Dušan - 10:4, 10:3. Zvýšili jsme si náskok na 3:1.

3D-3D Konečný D., Voříšek D. (Macháček J.) x Tomek S., Vala T.

Do vložené dvojice nastoupila vítězná sestava z minulého týdne. Ovšem výkon byl naopak úplně jiný. David se trápil na útoku a za stavu 1:5 musela přijít změna. Nastoupil Jindra, který se fantasticky hecnul, Dušan mu vypomáhal a set parádně otočili a vyhráli 10:8. Ve druhém setu tato jízda pokračovala – 10:6. 4:1.

1S-1S Kašpar L. x Mikula T.

Do singlu nastoupil opět Lukáš, který si chtěl vylepšit zápornou statistiku. Ovšem nebyl po nemoci úplně fit a soupeř naopak zahrál dobře, tvrdý servis byla hlavní Tomášova zbraň, naopak Lukáš dost kazil, balón mu neseděl na noze a tím prohrál ve dvou setech. 4:2.

1T-2T  Židek M., Macháček J., Kučera P. (Kašpar L.) x Tomek S., Hyžák T., Švirák K.

Do začátku otočené trojice nastoupil Martin. První set kluci odehráli dobře, bodovali, nechybovali. Jenže na začátku druhého setu se vše změnilo, přišli chyby na útoku a přišlo i střídání. To už ovšem bylo těžké otočit, hra se moc nezměnila, a tak se do třetího setu vrátil Martin. Bohužel znovu chybovali, set ztratili a domácí se přiblížili na rozdíl jediného bodu – 4:3.

2T-1T Petr M., Voříšek R., Voříšek D. x Olšák R., Mikula T., Vala T.

Kluci nastoupili ve stejné sestavě, hráli dobře, až na pár výkyvů na náhře. Martin s Radimem ale hráli trpělivě a počkali na připravený útok. 2:0 a pro nás bod v zápasu. 5:3

1D-2D Petr M., Židek M. x Hyžák T., Švirák K.

V této dvojici jsme chtěli hned urvat i druhý bod. Vyrovnaný zápas, ale díky dvěma až třemi chycenými a následně proměněnými útoky to kluci dotáhli do konce ve dvou setech a první domácí výhra byla doma! 6:3.